Alkomaty AlcoDigital

Alkomaty naszej marki cechują się wysoką jakością przy stosunkowo niskiej cenie. To produkty o dokładnie przemyślanej konstrukcji, które działają bardzo dokładnie i cechują się długotrwałą żywotnością. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i użytku indywidualnego.

Analizatory wydechu

W ofercie AlcoDigital znajdują się zarówno testery trzeźwości dla użytkowników indywidualnych jak i służb mundurowych oraz przedsiębiorców.

Alkomat AlcoDigital MyGuard

Alkomat AlcoDigital PROFIT Xs50

Alkomat bezustnikowy AlcoDigital ONE Ver. 2.0

Alkomat AlcoDigital A300

Alkomat AlcoDigital P100 do firmy

Alkomat AlcoDigital P100 z drukarką

Alkomat AlcoDigital A300 z Drukarką

Alkomat spektrofotometryczny AlcoDigital typ OCIGO na podczerwień

Alkomat AlcoDigital 303-MG zarobkowy

Alkomat stacjonarny na przycisk AlcoDigital 303-MG

Bezpieczeństwo

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników naszych alkomatów determinuje nas do wprowadzania na rynek produktów tylko najwyższej jakości, sprawdzonych wcześniej przez nasz wykwalifikowany serwis jak również przez laboratoria zewnętrzne. Alkomaty są na bieżąco monitorowane i w razie potrzeby wprowadzane są ulepszenia innowacyjne oprogramowania lub sprzętu, tak aby alkomat w sposób optymalny i rzetelny wskazywał jak najbardziej dokładne wyniki.

Zero tolerancji

Wsiadając za kierownicę musimy być trzeźwi. Nie ma bezpiecznej ilości alkoholu kiedy prowadzi się pojazd mechaniczny. Jednak jak pokazują statystyki policyjne wielu kierowców ryzykuje życie własne oraz innych wsiadając do auta pod wpływem alkoholu. Czasem jest to zamierzone działanie i tutaj nie ma żadnego usprawiedliwienia. Często jednak zdarza się ze kierowca wsiadając do samochodu nie ma świadomości, że jest pod wpływem alkoholu, co oczywiście w żaden sposób go nie usprawiedliwia. W takich przypadkach pomocny będzie dobrej jakości alkomat elektrochemiczny marki AlcoDigital, alby sprawdzić swoją trzeźwość przed jazdą pojazdem mechanicznym.

Pamiętaj, piłeś nie jedź !

Urządzenia AlcoDigital w pigułce

W alkomatach marki AlcoDigital stosowane są wyłącznie sensory elektrochemiczne. Takiej technologii używa również policja w swoich analizatorach wydechu. Nie polecamy używania innego rodzaju alkomatów, w szczególności testerów z sensorami półprzewodnikowymi, które są niedokładne, wrażliwe na inne substancje pochodne oraz nietrwałe.

Od 18 lat dążymy do tego aby produkty AlcoDigital były jak najbardziej przyjazne dla użytkownika. Nasi specjaliści pracują cały czas nad rozwiązaniami poprawiającymi zarówno ergonomie wykonania urządzeń jak i sprawność działania.

Sprzedaż rzetelnych alkomatów nie jest możliwa bez posiadania profesjonalnie wyposażonego laboratorium kalibracji i serwisu alkomatów oraz bez wykwalifikowanych pracowników serwisu. Dlatego marka AlcoDigital jest wspierana przez nasz autoryzowany serwis. Alkomaty są sprawdzane na każdym etapie, zarówno przez sprzedażą oferowane analizatory wydechu są kalibrowane jak i podczas normalnego procesu użytkowania wspieramy naszych klientów cykliczną kalibracją.